KezdőlapRólunkHíreinkSzolgáltatásokSzalonokÁrainkKedvezményekKarrierOktatásHírlevélKapcsolatX

KARRIER

Kiadó munkaállomások a Kleopátra Szépségszalonokban!

Mi az, amit nyújtunk Neked, ha velünk építed vállalkozói karriered?

Fodrász / kozmetikus/ kéz-és lábápoló /masszőr szakmában segítjük munkában való fejlődésedet!

- felszerelt és barátságos munkakörülményeket nyújtunk
- munkaeszközöket mi biztosítjuk, kivéve azokat, amihez ragaszkodsz
- karbantartásra nincs gondod, fejlesztéseket intézünk
- vállalkozóként egy szuper, kipróbált csapat erősíti szaktudásodat
- folyamatos belső és külső képzéseket kapsz
- folyamatosan növekvő vendégkört biztosítunk
- vendégeidnek kedvezményes kapcsolt szolgáltatásokat ajánlunk
- bankkártya,Erzsébet kártya, Edendred kártya és Szép kártya, valamint Egészségpénztári kártya elfogadást
   biztosítunk vendégeid számára
- átvállaljuk  az adminisztrációs terheidet
- vendégnyilvántartó programot vezetünk, így korrekt elszámolásra számíthatsz
- online bejelentkezési lehetőség és referenciamunkáid megjelentetése weboldalunkon
- adminisztratív és könyvelési feladatokat is ellátjuk, ha igényt tartasz rá
- központi marketing hátteret kapsz
- szakképzett menedzsment támogatja sikerességedet
- professzionális anyagokat, kedvezményes áron biztosítunk/beszerzéssel együtt
- munkaruhát adunk és akár két műszakos, akár egész napos, 9-21-óráig tartó munkavégzési időt is tudunk
   biztosítani
- havi bevételeidet kiegészítjük egyesületi támogatással minimum 400 000 Ft-ra bérleti díjat % - ban fizeted
   a bevételeid arányban

DE! Nem csak alvállalkozóként, hanem alkalmazotti jogviszonyban is csatlakozhatsz hozzánk:

Ha hosszútávú munkára vágysz és szeretnél egy profi csapatban dolgozni, megtapasztalni a
csapatmunkában rejlő energiát és szeretetet, mindemellett egy versenyképes bérezést, akkor nálunk a helyed!

Ami mindenképp szükséges:

    szakmai tudás
   elhivatottság
   vendégorientált hozzáállás
   szakmai alázat a munka iránt
   motiváltság a fejlődés érdekében
   precíz, pontos és minőségi munkavégzés
   mielőbbi beilleszkedés egy nagyszerű csapatba
    tulajdonosi kör és a felsővezetés döntéseinek elfogadása, tiszteletben tartása és betartása
    tiszteletteljes szóbeli és írásbeli kommunikáció a vendégekkel, a kollégákkal és a felsővezetéssel egyaránt
    anyag- és eszközhasználat kiterjedt ismerete
    optimális anyaghasználat és eszközkezelés a cég érdekeit figyelembe véve

Amennyiben úgy érzed, hogy tudsz velünk azonosulni, akkor várjuk jelentkezésedet
az  e-mail címre.

2019. március 29. (péntek) 11:48

Gyöngyösi szalonunkba keresünk kéz-és lábápoló valamint műkörmös munkatársat

állásajánlatműkörmöskarriergyöngyös

Kleopátra Szépségszalon több mint 20 éves múlttal, országszerte 10 üzlettel, folyamatos fejlődésben lévő, évről-évre bővített foglalkozási körrel, egyre magasabb dolgozói létszámmal, üzlettel, valamint hosszú távú célokkal rendelkező vállalkozás. Mivel tudjuk, hogy Vendégeink szépségápolásra fordítható ideje korlátozott, az általunk nyújtott szolgáltatások szorosan összekapcsolódnak annak érdekében, hogy Vendégeink a lehető legrövidebb időn belül tudják azokat igénybe venni. Legfőbb célunk, hogy rugalmasan és kedvező áron szolgáljuk ki Vendégeinket kellemes, megnyugtató környezetben, jó hangulatban.

Gyöngyösi szalonunkba keresünk:

kéz-és lábápoló valamint műkörmös munkatársat!

(alvállalkozói vagy alkalmazotti jogviszonyban)

Amiben számítunk a leendő munkatársunk tudására, hozzáértésére:

  • szakmai tapasztalat (pályakezdők jelentkezését is várjuk);
  • vendégorientált hozzáállás;
  • szakmai alázat a munka iránt;
  • motiváltság a fejlődés érdekében;
  • precíz, pontos és minőségi munkavégzés;
  • mielőbbi beilleszkedés egy nagyszerű csapatba.

Amire mindenképpen szükség van a feladatok elvégzéséhez:

  • szakirányú végzettség;
  • jó kommunikáció;
  • rugalmasság;
  • önálló precíz munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • képzettség, szakmai tapasztalat;
  • elhivatottság.

Amit cserébe kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség;
  • versenyképes bérezés (fix fizetés+jutalék);
  • változatos feladatok;
  • szakmai fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye: Gyöngyös
Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, úgy a „kéz-és lábápoló valamint műkörmös - gyöngyös” tárggyal jutassa el részletes szakmai önéletrajzát a allas@kleoszalon.hu e-mail címre. A jelentkező, a pályázat benyújtásával kifejezett hozzájárulását adja az adatkezeléshez azon adatokra vonatkozóan, amelyeket a pályázatában feltüntetett. Adatkezelési tájékoztatónkért, valamint bővebb információért látogasson el weboldalunkra a http://kleoszalon.hu/ címre.