SzalonjainkHűségprogramSzolgáltatásokÁrainkWomen's ClubKarrierOktatásRólunkFranchiseWebshopX

KLEO TEAM KARRIER

Fenntartani értékteremtő és lojális munkatársaink számára egy olyan, hosszú távon megbízható profitképen munkahelyet, amelyben szakmailag kiteljesedhetnek, ahol egyéni sikerességükben tükröződhet vissza a csapatmunkában rejlő energia és szeretet.

Legyél Te is csapatunk tagja!

A TE SIKERED A MI SIKERESSÉGÜNK IS!

Folyamatosan bővülő csapatunkba keresünk kollégákat szépségipari szolgáltatókat alkalmazotti jogviszonyba vagy vállalkozói szerződéssel bérleti díjas rendszerbe:

Kozmetikus,  Szempilla stylist,  Fodrász,  Kéz - és Lábápoló, Pedikűrös,  Kézápoló és Műkörömépítő, Masszőr,  Recepciós/Supervisor,  Szalonmenedzser

Kleopátra_évindító_értekezlet Staff kép.jpg

SZALONJAINK

Ha hosszú távú munkára vágysz és szeretnél egy profi csapatban dolgozni, megtapasztalni a

csapatmunkában rejlő energiát és szeretetet, mindemellett egy versenyképes bérezést, akkor

nálunk a helyed!

Amit kínálunk:

  • Csapatmunka, Nagyszerű emberek
  • Jó munkakörülmények
  • Folyamatos képzések online, személyesen
  • Folyamatosan növekvő vendégkör
  • Felkerülsz a rendszerünkbe teljes névvel és fotóval
  • Referencia munkáid folyamatosan promózzuk
  • Rugalmas munkaidőbeosztás
  • Versenyképes kereset
  • Jutalék az értékesítésed után

Amit elvárunk:

  • Szakmai tudás, elhivatottság
  • Vendégközpontú hozzáállás
  • Rugalmasság a munkaidőbeosztással és helyettesítésekkel kapcsolatban
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Fejlődésvágy
  • Csapatmunka, segítsd kollégáid és felettesed munkáját
  • Kötelességtudat
  • Szeresd amit csinálsz

Ha szimpatikusak a feltételeink és úgy érzed szívesen tartoznál csapatunkhoz, akkor az alábbi kérdőív kitöltésével tudsz a leggyorsabban jelentkezni:

Amennyiben még gondolkodsz, de szeretnél értesülni a legújabb állásajánlatainkról és karrierlehetőségeinkről:

Íratkozz fel hírlevelünkre

Jelenleg csapatunkba ezekre az állásokra jelentkezhetsz:

2019. március 29. (péntek) 11:17

Szépségszalonjainkba keresünk fodrász munkatársat.

állásajánlatfodrászkarrier

Kleopátra Szépségszalon több mint 20 éves múlttal, országszerte 9 üzlettel, folyamatos fejlődésben lévő, évről-évre bővített foglalkozási körrel, egyre magasabb dolgozói létszámmal, üzlettel, valamint hosszú távú célokkal rendelkező vállalkozás. Mivel tudjuk, hogy Vendégeink szépségápolásra fordítható ideje korlátozott, az általunk nyújtott szolgáltatások szorosan összekapcsolódnak annak érdekében, hogy Vendégeink a lehető legrövidebb időn belül tudják azokat igénybe venni. Legfőbb célunk, hogy rugalmasan és kedvező áron szolgáljuk ki Vendégeinket kellemes, megnyugtató környezetben, jó hangulatban.

Szalonjainkba keresünk:

fodrász munkatársat!

(alvállalkozói vagy alkalmazotti jogviszonyban)

Amiben számítunk a leendő munkatársunk tudására, hozzáértésére:

  • szakmai tapasztalat (pályakezdők jelentkezését is várjuk);
  • vendégorientált hozzáállás;
  • szakmai alázat a munka iránt;
  • motiváltság a fejlődés érdekében;
  • precíz, pontos és minőségi munkavégzés;
  • mielőbbi beilleszkedés egy nagyszerű csapatba.

Amire mindenképpen szükség van a feladatok elvégzéséhez:

  • szakirányú végzettség;
  • jó kommunikáció;
  • rugalmasság;
  • önálló precíz munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • képzettség, szakmai tapasztalat;
  • elhivatottság.

Amit cserébe kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség;
  • versenyképes bérezés (fix fizetés+jutalék);
  • változatos feladatok;
  • szakmai fejlődési lehetőség.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, úgy a "munkakör - Hely megnevezése, pl. Gyöngyös" tárggyal juttassa el részletes szakmai önéletrajzát az e-mail címre. A jelentkező, a pályázat benyújtásával kifejezett hozzájárulását adja az adatkezeléshez azon adatokra vonatkozóan, amelyeket a pályázatában feltüntetett. Az adatkezeléssel kapcsolatban, bővebb információért látogasson el weboldalunkra a http://kleoszalon.hu/ címre.